Talenty są wśród nas!

           

        Motywowani przez swoja wychowawczynię uczniowie klasy V, którzy mają bardzo różnorodne zainteresowania, postanowili na godzinach wychowawczych w maju zaprezentować koleżankom i kolegom swoje uzdolnienia. Zgodnie z definicją talent to wrodzone predyspozycje w dziedzinie intelektualnej, ruchowej lub artystycznej przejawiające się ponadprzeciętnym stopniem sprawności w danej dziedzinie lub zdolnością do szybkiego uczenia się jej.

Stąd też fascynujący oraz napawający nadzieją na przyszłość jest fakt, iż wśród odkrytych w tym roku talentów, są: gra na gitarze, jazda konna, taniec akrobatyczny, szkicowanie, zdolności kulinarne, fotografia, pływanie, wiedza o kosmosie, programowanie, uprawianie sportów, układanie kostki Rubika, jazda na motocyklu i crossie oraz zdobywanie szczytów górskich, a także zainteresowanie architekturą. 

Chętni uczniowie przygotowali ciekawe prezentacje multimedialne, filmiki, przynieśli swoje prace plastyczne, grali na instrumentach ,układali na czas kostkę Rubika i opowiadali o swoich sukcesach. Widać było ogromne zaangażowanie i chęć zainspirowania swoich rówieśników.

Kończąc cytatem:„Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym”(Stephen King), mamy nadzieję na uwidocznienie się kolejnych talentów w tej klasie.

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna