Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

      Cóż znaczy szkoła bez uczniów?! Na szczęście czas wakacji i zasłużonego odpoczynku skończył się i drugiego września wszyscy uczniowie, grono pedagogiczne i przyjaciele szkoły spotkali się na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2019/2020. Pani dyrektor Irena Dymarczyk serdecznie witając wszystkich, szczególne słowa skierowała do pierwszoklasistów. Wraz z wychowawczynią panią Bogusławą Górską obdarowała najmłodszych uczniów prezentami w postaci przydatnych przyborów szkolnych. Następnie uczniowie klasy VII przypomnieli wszystkim zgromadzonym o 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej, która pochłonęła miliony ofiar. Na zakończenie apelu głos zabrała przewodnicząca Rady Gminy Przygodzice Janina Wojtasiak, podkreślając starania włodarzy gminy o wzbogacanie bazy szkoły i życząc uczniom, rodzicom i nauczycielom owocnego nowego roku.

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna