NARODOWE CZYTANIE 2019

Jak co roku Biblioteka Publiczno Szkolna i Szkoła Podstawowa w Wysocku Małym włączyły się w program Narodowego Czytania, którego lekturą w 2019 roku są nowele polskie. Akcja Narodowego Czytania trwa od roku 2012 i została zainicjowana przez prezydenta Bronisława Komorowskiego lekturą Adama Mickiewicza Pan Tadeusz a kontynuowana przez prezydenta Andrzeja Dudę.

W szkole w Wysocku Małym Czytanie odbyło się we wtorek 3 września. Nowele czytali: Dyrektor Szkoły Irena Dymarczyk, Przewodnicząca Rady Gminy Janina Wojtasiak, nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie: Izabela Krysik, Hieronim Duczmal, Urszula Leśna, Paweł Kątny, Wiktoria Dera, Zuzanna Nowak, Magdalena Banasiak i Michał Pieczyński.

Nad całością akcji czuwali: Piotr Szkudlarek i Magdalena Misiek.

Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna