Uczniowie, nauczyciele i absolwenci Szkoły Podstawowej w Wysocku Małym na 58. Rajdzie Jesień Chopinowska

   

Dnia 15 września 2019 roku grupa 23 osób: uczniów, nauczycieli i absolwentów szkoły z Wysocka Małego wzięła udział w kolejnej edycji rajdu Jesień Chopinowska z metą przy pałacu Radziwiłłów w Antoninie. Trasa, którą przebyto na rowerach wiodła przez: Przygodzice, Górecznik (miał tam miejsce dłuższy postój), Dębnicę, Kociembę do Antonina. Podczas odpoczynków obserwowano florę i faunę Doliny Baryczy ze szczególnym uwzględnieniem ptactwa pobliskich stawów. Poza tym nauczyciele wdrażali uczniów do przestrzegania zasad ruchu drogowego. Na mecie czekały na wszystkich liczne atrakcje: piknik z grochówką, koncert „Mistrz i uczeń”, różne konkursy i inne. Po południu wszyscy zadowoleni wrócili do Wysocka Małego.

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna