Spotkanie opłatkowe szkolnego Wolontariatu

Czas Bożego Narodzenia to wspaniała okazja do spotkań, budowania poczucia jedności i dzielenia się tym, co w nas najlepsze. To czas dobra i życzliwości, którego nie da się porównać z niczym innym. W tym czasie także, każdy z nas wnikliwie rozgląda się wokół siebie, aby dostrzec potrzeby drugiego człowieka, nie zapomnieć o potrzebujących i samotnych i uczynić coś dobrego. Szkolni wolontariusze spotkali się we wtorek 17 grudnia przy wspólnym, wigilijnym stole, aby jak co roku, podsumować przeprowadzone akcje, podzielić się opłatkiem, złożyć sobie życzenia i kolędować w niesamowitej atmosferze. W tym roku, ku naszej ogromnej radości, zaproszenie na wigilię wolontariatu przyjęli wspaniali goście: pani Asia Olejnik, wolontariuszka Towarzystwa Przyjaciół Chorych Hospicjum Św.Józefa w Ostrowie Wielkopolskim oraz pani Agnieszka Walendowska-Golec, mama chorego Kubusia. Pani Agnieszka podziękowała nam za przeprowadzoną akcję Tydzień dla Kubusia i przekazała najnowsze informacje na temat zdrowia synka. To było wyjątkowe przeżycie dla wszystkich wolontariuszy. Piękne słowa wsparcia wygłosiła również pani Lidka Szewczyk oraz Św. Mikołaj, który przybył na spotkanie z workiem upominków dla każdego uczestnika spotkania.

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna Organizacje Wolontariat Spotkanie opłatkowe szkolnego Wolontariatu