Świąteczne kartki dla samotnych

Święta Bożego Narodzenia to piękny czas dla rodziny, wspólne kolędowanie, ciepły dom, miłe słowa, życzliwość i życzenia. Nie dla wszystkich jednak są to dni łatwe. Obok nas żyją ludzie samotni, czasem chorzy, bezdomni i opuszczeni. Ważne, aby pamiętać, by ich zauważyć i zrobić coś dobrego. Szkolny Wolontariat „Wystarczy Chcieć” chce dostrzegać potrzebujących i w tym szczególnym czasie obdarowywać innych dobrym słowem. Szkolni wolontariusze, tak jak w zeszłym roku, wraz z Fundacją Wolne Miejsce i Nakarmieni.pl oraz ostrowskimi harcerzami pomogli zorganizować wieczerzę wigilijną dla samotnych w Ostrowie Wielkopolskim, przygotowując świąteczne kartki. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w tę akcję i włożyli mnóstwo serca w przygotowanie świątecznych życzeń dla potrzebujących!

Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna Organizacje Wolontariat Świąteczne kartki dla samotnych