28 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIATECZNEJ POMOCY

Kolejny raz Szkolny Wolontariat „Wystarczy Chcieć” z Wysocka Małego przyłączył się do akcji WOŚP przy Sztabie w Ostrowskim Centrum Kultury. Podczas 28-ego finału nasi wolontariusze kwestowali na ulicach Ostrowa Wielkopolskiego. W niedzielę 12 stycznia, w świetnych nastrojach i z ogromnym zaangażowaniem, zbieraliśmy fundusze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego do ratowania życia i zdrowia dzieci, które potrzebują specjalistycznych operacji. Wraz z hasłem tegorocznego finału „WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD” wspólnie z wolontariuszami z całego kraju kwestowaliśmy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Grupa kwestujących liczyła w tym roku 19 osób z klas: 5a, 6 i 8 oraz kilku absolwentów naszej szkoły. Kwota, którą wspólnie uzbieraliśmy wyniosła 19819,41zł. To imponujący rezultat. Akcja była możliwa dzięki dużemu zaangażowaniu rodziców i nauczycieli, którzy sprawowali opiekę nad wolontariuszami. W tym roku naszymi opiekunami byli: p.Karolina Dolińska, p.Karolina Ławniczak, p.Wioleta Pawłowska, p.Sławomir Skuła, p.Iwona Grobelna, p.Izabela Krysik, p. Daria Kwapisz, p.Daria Kołodziej-Gałka, p.Justyna Perz, p. Marek Pawlicki, p.Piotr Szkudlarek, i p.Paweł Wróblewski. Dziękujemy wszystkim za świetną współpracę. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że pomaganie jest czymś wspaniałym!

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna Organizacje Wolontariat 28 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIATECZNEJ POMOCY