Wyprawka szkolna

alt

Dyrektor Zespołu Szkół informuje, że do dnia 12 września 2014r. można składać wnioski o udzielenie pomocy na zakup podręczników szkolnych.

Dofinansowanie przewidziane jest dla uczniów rozpoczynających w roku szkolnym 2014/2015 naukę w klasach: II, III lub VI szkoły podstawowej.

W przypadku uczniów, którzy ubiegają się o pomoc na podstawie kryterium dochodowego w 2014 r. dla uczniów z wszystkich klas objętych programem wprowadzono jednolite kryterium dochodowe, z ustawy o świadczeniach rodzinnych. Oznacza to, że w br. kwota uprawniająca do otrzymania pomocy wynosi 539 zł na osobę w rodzinie.

Pobierz wniosek: http://www.zs-wysockomale.edu.pl/index.php?option=com_docman&

Szanowni Rodzice!

Spis podręczników szkolnych dla klas II-III i IV-VI szkoły podstawowej i klas I-III gimnazjum znajduje się w Szybkim Menu (lewa część strony intrenetowej) -  w zakładce Dokumenty szkolne.

Podręczniki dla klasy I szkoły podstawowej będą rozprowadzane w naszej szkole. O terminie dystrybucji poinformujemy.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Rok szkolny 2013/2014 już za nami.
   Drodzy Uczniowie , patrząc na wyniki nauczania, sukcesy w konkursach i zawodach sportowych, ciekawe inicjatywy, Waszą postawę i zachowanie możemy kolejny rok zaliczyć do udanych i satysfakcjonujących. Gratulujemy Wam sukcesów  dużych i małych. Z wielką radością spotykaliśmy się z Wami na lekcjach, zajęciach pozalekcyjnych i pozaszkolnych.

Szanowni  Rodzice, dziękujemy za wspieranie naszych działań w procesie edukacyjnym, za życzliwość i wyrozumiałość, wspaniałą współpracę i zaangażowanie w życie szkoły. Dzięki wspólnym działaniom tworzymy szkołę przyjazną , ale wymagającą, szkołę  wzajemnego szacunku i dialogu.
  Wszystkim życzymy , aby czas wakacji był czasem efektywnego odpoczynku, zawierania nowych znajomości, pielęgnowania przyjaźni, podróżowania, poznawania nowych miejsc i ludzi. Życzymy, aby wakacje dały wszystkim dużo radości, pomogły zregenerować siły i pozwoliły z ochotą, i zapałem spotkać się za dwa miesiące.
    Absolwentom życzymy, aby nowy etap edukacji, w który po wakacjach wkroczycie, pozwolił Wam dalej rozwijać swoje umiejętności, efektywnie przyczynił się do Waszego rozwoju , byście na swojej drodze spotykali tylko  życzliwych i dobrych ludzi.

Dyrektor Szkoły,

Grono Pedagogiczne, Pracownicy Szkoły

Zakończenie w Szkole Podstawowej

Zakończenie w Gimnazjum

Wielki sukces małej Agatki

W samo południe 15 czerwca 2014 r. na Starym Rynku w Poznaniu rozpoczął się wielki finał XIX Wojewódzkiego Konkursu Piosenki dla Przedszkolaków „Czerwonak 2014”.  Wśród 30 laureatów  eliminacji rejonowych, które odbyły się w pięciu miastach Wielkopolski :Poznaniu, Koninie, Pile, Lesznie i Kaliszu, znalazła się również reprezentantka oddziału przedszkolnego „0” z naszej szkoły - Agata Ligocka.Na dużej plenerowej scenie zaprezentowały  się  niezwykle utalentowane wokalnie dzieci, które w drodze do finału, w eliminacjach gminnych i rejonowych, pokonały wielu swoich rówieśników.  Poziom artystyczno - wykonawczy, jak należało się tego spodziewać,był bardzo  wysoki i wyrównany . Mali wokaliści talentem, umiejętnościami oraz dojrzałością interpretacji piosenek śmiało mogliby konkurować z dorosłymi artystami. Nic dziwnego zatem, iż jury na czele ze znaną wokalistką Kasią Wilk, miało nie lada problem z przyznaniem nagród tym najlepszym z najlepszych.Tym bardziej więc cieszy fakt , iż nasza Agatka znalazła się w wąskim gronie nagrodzonych małych artystów. Brawurowo zaśpiewana przez nią znana wszystkim piosenka pt. „Jagódki”, wprowadziła licznie zebraną publiczność w pogodny  letni nastrój, a sama wykonawczyni  w jednomyślnej ocenie  jury zasłużyła na wyróżnienie .
Organizatorzy  obdarowali  wszystkich  finalistów konkursu wieloma  upominkami. Wyróżnieni  mali piosenkarze  otrzymali natomiast  dodatkowo  specjalne  nagrody w postaci wielkich pluszowych misiów.  Ten  prezent szczególnie ucieszył  Agatkę, ale z racji sporych rozmiarów bardzo szybko trafił pod opiekę rodziców dziewczynki, którzy wytrwale kibicowali swojej córce w wokalnych zmaganiach. Do występu  Agatkę przygotowała wychowawczyni p. Bogusława Górska, która wspierała dziewczynkę  na wszystkich etapach konkursowych zmagań.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Jesteś tutaj: Strona główna Nasza szkoła Archiwum Rok szkolny 2013/2014