Organizacje - SKS

"Perełki Cup" - turniej piłkarski dziewcząt

W sobotę 21 listopada odbył się po raz drugi Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt "Perełki Cup". W zawodach wzięło udział 6 drużyn: z Lewkowa, SP 6 z Ostrowa Wielkopolskiego, Wierzbna, SP 7 z Ostrowa Wielkopolskiego, Jankowa Przygodzkiego, Raszkowa i Wysocka Małego. W wyniku zaciętej rywalizacji do finału przeszły dziewczyny  z Wierzbna, które nabrały wiary w siebie i to właśnie one pokonały w wielkim finale,  jak dotąd niepokonane dziewczyny z Raszkowa i zostały zwyciężczyniami turnieju. W meczu o trzecie miejsce padł wynik 1:0 dla szkoły w Wysocku Małym i to gospodyniom turnieju przypadło trzecie miejsce.  Naszą szkołę dzielnie reprezentowały dziewczęta w składzie:Dominika Paszek, Maria Banasiak, Ola Kraska, Agata Orzechowska, Julita Sierakowska, Julia Błaszczyk i Nikola Kołodziej.
    Turniej
dostarczył nam wszystkim wielu emocji: były łzy szczęścia i łzy smutku, spowodowane wielkim zaangażowaniem dziewczyn. Na zakończenie wszystkie zawodniczki otrzymały pamiątkowe medale i statuetki oraz wyróżnienia indywidualne.

Turniej Piłkarski "Piłkarska Kadra czeka"

Dnia 24.04.2015 r uczennice klas V i VI SP w składzie Julita Sierakowska, Marysia Banasiak, Julia Błaszczyk, Angelika Paszek, Ola Kraska , Nikola Kołodziej i Wiktoria Dera   wzięły udział w Powiatowych zawodach sportowych piłki nożnej „Piłkarska Kadra czeka” w Tarchałach Wielkich. Rywalizowały z zawodniczkami z Ostrowa Wielkopolskiego, Sośni, Odolanowa. Uczennice naszej szkoły dostarczyły nam dużo emocji zdobywając przy tym II miejsce. Całej drużynie gratulujemy!

Gwiazdkowy Turniej Piłkarski

Ogromnym zainteresowaniem uczniów cieszył się „Gwiazdkowy Turniej Piłkarski” organizowany w szkole już od kilku lat. Wzięło w nim udział 60 uczniów klas IV-VI  SP i I-III gimnazjum. Do późnych godzin popołudniowych trwała rywalizacja o zwycięstwo przy wypełnionych kibicami trybunach. To kolejne działanie mające zachęcić od najmłodszych lat do czynnego uprawiania sportu.

Bieg Niepodległości

Z okazji Dnia Niepodległości dnia 17 listopada zorganizowane zostały biegi przełajowe, w których uczestniczyło aż 42 uczniów naszej szkoły. Mimo niskiej temperatury powietrza wszyscy stawili się na starcie. Uczestnicy zostali podzieleni na cztery kategorie wiekowe. W szkole podstawowej w kategorii dziewcząt tryumfowała Wiktoria Dera, II miejsce przypadło Julicie Sierakowskiej, trzecie zajęła Dominika Paszek. W kategorii chłopcow SP na podium stanęli: Adrian Ratajczak, Jan Fluder i Adrian Jarmuszczak.
W gimnazjum w kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Klaudia Kaczmarek, drugie Agnieszczka Kryszczak, trzecie Katarzyna Marciniak. W kategorii chłopców w gimnazjum I miejsce wywalczył Łukasz Hurny, drugi na mecie był Dawid Nawrot a trzecie miejsce przypadło Krystianowi Kaźmierczakowi.
Oprócz walki na dystansie biegowym uczniowie mogli zdobyć dodatkowe punkty z wiedzy z przyrody i historii. Na mecie na wszystkich uczestników czekała ciepła herbata.
Dziękujemy za udział i świetną sportową atmosferę.

<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Jesteś tutaj: Strona główna Organizacje SKS