W klasie 1 odbyła się niezwykła lekcja muzyczna, która na długo pozostanie w pamięci uczniów. Odwiedziły nas bowiem mamy uczniów – p. Klaudia Płomińska- mama Kacpra oraz p. Klaudia Gajda- mama Gustawa, które wprowadziły dzieci w fascynujący świat dźwięków.
Pani Klaudia Płomińska zaprezentowała grę na skrzypcach, ukazując piękno i delikatność ich brzmienia. Przy okazji opowiedziała o ich budowie i swojej drodze muzycznej. Z kolei pani Klaudia Gajda zaprosiła dzieci do niezwykłej podróży dźwiękowej przy użyciu kryształowych i tybetańskich mis. Ich kojące, harmonijne tony wprowadziły wszystkich w stan wyciszenia i relaksu. Gościem specjalnym tego spotkania z muzyką na żywo była dyrektor szkoły pani Dorota Kittler.
Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem słuchali prezentacji, mieli też okazję samodzielnie spróbować gry na misach, dotknąć ich i poznać z bliska. Było to nie tylko ciekawe doświadczenie muzyczne, ale także cenna lekcja uważności i skupienia.
Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za zaangażowanie i stworzenie wyjątkowej atmosfery podczas zajęć.
 
 
  • 668487765_1474243067829338_519292887139727183_n
  • 669309340_1474242787829366_8511547992242641546_n
  • 669924994_1472763037977341_2676080649779532820_n
  • 670284032_1474242757829369_7613479432779187670_n
  • 670292266_1474242671162711_5935128290690865253_n
  • 670619175_1474242894496022_641928493158386527_n
  • 671352587_1474243014496010_6212683204009714648_n