Za nami kolejny wiosenny rajd pieszy pod hasłem "Piesza wędrówka doda ci zdrówka" zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Tradycyjnie chętni uczniowie z klas 4-8 udali się wraz z opiekunami na GÓRECZNIK w Przygodzicach. Kondycja po zimie chyba dobra, gdyż wszyscy uczestnicy sprawnie przeszli całą niemal 9 kilometrową trasę rajdu w towarzystwie chłodku, bociana oraz słoneczka w drodze powrotnej.

 

  • 666298330_1473276184592693_650405525034932804_n
  • 667851498_1473276314592680_5857955414281952146_n
  • 668768310_1473275997926045_1217222277290933854_n
  • 671266508_1473276134592698_2754668482419815095_n
  • 671352587_1474243014496010_6212683204009714648_n