Za nami kolejny wiosenny rajd pieszy pod hasłem "Piesza wędrówka doda ci zdrówka" zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Tradycyjnie chętni uczniowie z klas 4-8 udali się wraz z opiekunami na GÓRECZNIK w Przygodzicach. Kondycja po zimie chyba dobra, gdyż wszyscy uczestnicy sprawnie przeszli całą niemal 9 kilometrową trasę rajdu w towarzystwie chłodku, bociana oraz słoneczka w drodze powrotnej.



.png)
