Uroczysta akademia z okazji 235.rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja przypomiała społeczności szkolnej o znaczeniu jednego z najważniejszych aktów prawnych Polski i Europy dla kolejnych pokoleń. Odwaga w myśleniu, walka o suwerenność i dbałość o wspólne dobro jakim jest ojczyzna są dla nas przykładem i nauką na przyszłość.
Uczniowie klasy III przygotowani pod kierunkiem wychowawczyni, pani Elżbiety Madajki w pięknym montażu słowno - muzycznym zwieńczonym nastrojowym tańcem wprowadzili nas w podniosły i jednocześnie radosny nastrój majówkowy. Wiwat maj!
  • 686918973_1493398669247111_3731062195964077260_n
  • 686928785_1493398619247116_505316353568815986_n
  • 687012909_1493398735913771_2326653478742942079_n
  • 687024715_1493398362580475_6816822351691248078_n
  • 687416903_1493398499247128_1718599973906171081_n
  • 687436121_1493398985913746_4417417667699227090_n
  • 687455792_1493398535913791_811763854966787239_n
  • 688299431_1493398889247089_3341802241642375104_n
  • 689827702_1493398435913801_6920110362458355967_n
  • 689920297_1493398465913798_1149160334264270932_n