Uroczysta akademia z okazji 235.rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
- Szczegóły
Uroczysta akademia z okazji 235.rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja przypomiała społeczności szkolnej o znaczeniu jednego z najważniejszych aktów prawnych Polski i Europy dla kolejnych pokoleń. Odwaga w myśleniu, walka o suwerenność i dbałość o wspólne dobro jakim jest ojczyzna są dla nas przykładem i nauką na przyszłość.
Uczniowie klasy III przygotowani pod kierunkiem wychowawczyni, pani Elżbiety Madajki w pięknym montażu słowno - muzycznym zwieńczonym nastrojowym tańcem wprowadzili nas w podniosły i jednocześnie radosny nastrój majówkowy. Wiwat maj!



.png)
