Kultywujemy tradycje rajdowe naszej szkoły. W środę 2 kwietnia chętni uczniowie z klas 4-8 wybrali się na 8 kilometrową pieszą wędrówkę zorganizowaną przez Samorząd Uczniowski na Górecznik w Przygodzicach znajdujący się w obszarze urokliwej Doliny Baryczy. Dzięki temu mogliśmy sprawdzić naszą kondycję po zimowej przerwie i obserwować przyrodę. Towarzyszyła nam piękna pogoda, słoneczko oraz sarenki na łąkach. Do tego pyszne jedzonko na mecie i mamy gotowy przepis na świetny rajd.

 

  • 488711396_1177868860800095_6090247781031692623_n
  • 488828172_1177868844133430_8070456034337328007_n
  • 488893703_1177868744133440_6254052891323310657_n
  • 488909277_1177868697466778_1734328727205710524_n
  • 488936390_1177868890800092_8087019584477449676_n
  • 489005831_1177868907466757_433304812877420025_n