Kultywujemy tradycje rajdowe naszej szkoły. W środę 2 kwietnia chętni uczniowie z klas 4-8 wybrali się na 8 kilometrową pieszą wędrówkę zorganizowaną przez Samorząd Uczniowski na Górecznik w Przygodzicach znajdujący się w obszarze urokliwej Doliny Baryczy. Dzięki temu mogliśmy sprawdzić naszą kondycję po zimowej przerwie i obserwować przyrodę. Towarzyszyła nam piękna pogoda, słoneczko oraz sarenki na łąkach. Do tego pyszne jedzonko na mecie i mamy gotowy przepis na świetny rajd.



.png)
