15 kwietnia 2025 r. uczniowie klas 7 i 8 wzięli udział w spotkaniu z dietetyczką Natalią Iszczek. Pani Natalia opowiedziała o swojej drodze do zawodu oraz przybliżyła temat zaburzeń odżywiania, takich jak anoreksja czy bulimia. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali i zadawali pytania. Spotkanie było ciekawe i pouczające.



.png)
