15 kwietnia 2025 r. uczniowie klas 7 i 8 wzięli udział w spotkaniu z dietetyczką Natalią Iszczek. Pani Natalia opowiedziała o swojej drodze do zawodu oraz przybliżyła temat zaburzeń odżywiania, takich jak anoreksja czy bulimia. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali i zadawali pytania. Spotkanie było ciekawe i pouczające.

 

  • 490443958_1186259503294364_5072211528194314353_n
  • 490722654_1186259579961023_5809436332350917525_n
  • 490737376_1186259556627692_564207590948614726_n
  • 490811077_1186259596627688_1805348497257474545_n
  • 491941181_1186259483294366_551954002900725599_n