Wolontariusze naszej szkoły uczestniczyli w uroczystości zorganizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum św. Józefa. Inauguracja Pól Nadziei odbyła się w Szkole Muzycznej im. Krzysztofa Komedy w Ostrowie Wielkopolskim, podczas której wszyscy uczestniczy wysłuchali przemówienia pani Prezes Alicji Tomczak - Kowalskiej o potrzebie bezinteresownej pomocy potrzebującym, w jaki sposób funkcjonuje Towarzystwo Przyjaciół Chorych oraz jak można wesprzeć tą działalność. Zgromadzeni mieli również okazję wysłuchać wielu pięknych utworów w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom i rodzicom naszej szkoły, którzy już od wielu lat wspierają Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum św. Józefa w Ostrowie Wielkopolskim.

  • 548079730_1305947894658857_7112982232306089373_n
  • 559173551_1329714485615531_6713933092862439153_n
  • 562382910_1329714408948872_8336070606488109054_n