30 października uczniowie klasy V, VI i VII wybrali się do Ostrowskiego Centrum Kultury na musical pt.: "Bogowie i Herosi - opowieść Afrodyty", przygotowany przez Teatr Muzyczny Forte. Spektakl przeniósł nas do świata, w którym Odyseusz chce odnaleźć po latach drogę do ukochanej Itaki, Tezeusz pragnie znaleźć wyjście z labiryntu Minotaura, a Prometeusz wykraść bogom ogień, by podarować go stworzonym przez siebie ludziom. Komediowy scenariusz oraz zaskakujące efekty świetlne w towarzystwie świetnie skomponowanych i doskonale zaśpiewanych piosenek na żywo bardzo nam się spodobały i pozwoliły na łatwiejsze poruszanie się wśród mitycznych postaci i opowieści. 

 Zobacz zdjęcia 

Zapraszamy do świata, w którym Odyseusz chce odnaleźć po latach drogę do ukochanej Itaki, Tezeusz pragnie znaleźć wyjście z labiryntu Minotaura, a Prometeusz wykraść bogom ogień, by podarować go stworzonym przez siebie ludziom.