|
|
Szanowni Rodzice, wszystkim nam zależy, by czas zawieszenia zajęć w szkole , nie był czasem wolnym od nauki. Prosimy więc o współpracę ze szkołą i nauczycielami. Korzystając z dziennika elektronicznego, nauczyciele będą zamieszczać informacje dla uczniów, zadania do wykonania, które pozwolą na utrwalanie i poszerzanie wiedzy. Drodzy Uczniowie! Szkoła w dniach 16-25 marca br. zostaje zamknięta. Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza czasu wolnego od nauki. Wykorzystajcie ten czas efektywnie. Przeczytajcie ciekawą książkę, obejrzyjcie film edukacyjny, wybierzcie się w wirtualną podróż do muzeum , Centrum Nauki Kopernik , odwiedźcie ciekawe miejsca, korzystając z telewizyjnych kanałów geograficznych, przyrodniczych czy historycznych. Zaglądajcie do komunikatora iDziennika! Nauczyciele będą dla Was zamieszczać informacje dotyczące samodzielnego uczenia się. Przekażą, które zadania należy wykonać, jakie teksty przeczytać, które filmy i zasoby Internetu warto obejrzeć. Wykonujcie zadania zgodnie z poleceniami w zeszytach ćwiczeń, przedmiotowych lub w formie określonej przez nauczyciela. Swoją pracą przedstawicie po powrocie do szkoły. Uczniowie klasy VIII, potraktujcie bardzo odpowiedzialnie współpracę z Waszymi nauczycielami. Pilnie i rzetelnie wykonujcie wszystkie zadania. Przed Wami wkrótce egzamin ósmoklasisty. Warto powtórzyć, poćwiczyć, utrwalić wiedzę. Wszystkich bardzo proszę, dbajcie o swoje zdrowie, pozostając w domu. Irena Dymarczyk-dyrektor szkoły |
Ważne informacje Dyrektora Szkoły
- Szczegóły




.png)
