Grupa "Gwiazdeczki" z oddziałów przedszkolnych odbyła swoją pierwszą tegoroczną wycieczkę. Choć cel naszej podróży nie był daleki - odwiedziliśmy pobliski Smardów, dla wielu dzieci była to pierwsza w życiu autobusowa wyprawa! Na samym wstępie zostaliśmy bardzo serdecznie powitani przez strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Smardowie. Potem, w otoczeniu przyrody zwiastującej początek nadchodzącej jesieni, odbyliśmy warsztaty sensoryczno - plastyczne. Cudowne południe uwieńczone zostało słodkościami przygotowanymi przez panią Sołtys Smardowa i panie z KGW Smardów oraz mamusie naszych przedszkolaków. Wszystkim paniom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w organizacji wycieczki.



.png)
