Przedszkole po miesięcznej przerwie wakacyjnej gotowe do zabawy i pracy!
Dziś nasze przedszkole odwiedziła pani Agnieszka Adamek, siatkarka plażowa, która opowiedziała dzieciom o swojej pasji do sportu. Dzieci były zachwycone możliwością nauki podstawowych technik siatkówki i z radością uczestniczyły w mini treningu. Na zakończenie przedszkolaki wręczyły pani Agnieszce dyplom z podziękowaniem oraz ogień olimpijski, wyrażając swoją wdzięczność za inspirujące spotkanie. Tego dnia w naszym przedszkolu odbyły się również zajęcia poświęcone igrzyskom olimpijskim ( letnim oraz zimowym). Dzieci dowiedziały się o historii tej międzynarodowej imprezy sportowej, jej symbolach oraz różnych dyscyplinach, w których rywalizują sportowcy z całego świata. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem brały udział w rozmowach i zabawach związanych z igrzyskami.



.png)
