Przedszkole po miesięcznej przerwie wakacyjnej gotowe do zabawy i pracy!
Dziś nasze przedszkole odwiedziła pani Agnieszka Adamek, siatkarka plażowa, która opowiedziała dzieciom o swojej pasji do sportu. Dzieci były zachwycone możliwością nauki podstawowych technik siatkówki i z radością uczestniczyły w mini treningu. Na zakończenie przedszkolaki wręczyły pani Agnieszce dyplom z podziękowaniem oraz ogień olimpijski, wyrażając swoją wdzięczność za inspirujące spotkanie. Tego dnia w naszym przedszkolu odbyły się również zajęcia poświęcone igrzyskom olimpijskim ( letnim oraz zimowym). Dzieci dowiedziały się o historii tej międzynarodowej imprezy sportowej, jej symbolach oraz różnych dyscyplinach, w których rywalizują sportowcy z całego świata. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem brały udział w rozmowach i zabawach związanych z igrzyskami.
  • 454370500_1006559204597729_4295662114049287063_n
  • 454406501_1006559214597728_1752744892731696043_n
  • 454472364_1006558984597751_867443359443109477_n
  • 454519730_1006559414597708_909321451594901405_n
  • 454520267_1006558777931105_2514532442629968603_n
  • 454567287_1006558591264457_1091024970620228449_n
  • 454651239_1006560974597552_6156042963580184972_n