Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto, które obchodzone jest od 2013 roku. Co roku, w całej Polsce, 20 września, przedszkolaki świętują swój dzień. Święto to ma na celu podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.
20 września 2024 r. świętowaliśmy i my. Po śniadaniu dzieci przyłączyły się do Ogólnopolskiego święta Przedszkolaka. Grupa Gwiazdeczek i Astronautów udała się na plac zabaw koło OSP w Wysocku, tam dzieci korzystały z placu zabaw oraz z boiska wielofunkcyjnego. Przedszkolacy z wielką radością brali udział w zorganizowanych zajęciach sportowych.
Grupa Słoneczek w swojej sali uczestniczyła w zabawach muzyczno-ruchowych z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz kolorowych piłeczek. Słoneczka bawiły się również na świeżym powietrzu i łapały bańki mydlane. Dalsza część świętowania odbywała się już w salach przedszkolnych oraz przy przedszkolu i szkole. Były też drobne upominki, pamiątkowe dyplomy oraz słodki poczęstunek.
  • 460668215_1036308238289492_1174099252183352615_n
  • 460668453_1036309101622739_5461061402645231547_n
  • 460801541_1036309024956080_7681275101442868224_n
  • 460807042_1036309151622734_391517130611704101_n
  • 460851258_1036309438289372_7567750980080762367_n
  • 460960732_1036308774956105_2440921218993519686_n
  • 460979420_1036308494956133_6377609185012900990_n
  • 460999441_1036308668289449_8561569482930324273_n