Witamy po wakacjach.
Wakacje już niestety za nami. Trzeba wrócić do codziennych obowiązków, ale na szczęście, niektóre z nich są wielką przyjemnością.
Przedszkolaki z Wysocka Małego czekają na cotygodniową wizytę w bibliotece.
Grupa Słoneczek dopiero zaczyna swoją przygodę z książką, Gwiazdeczki to już nasi stali bywalcy. Witamy po wakacjach.



.png)
