Witamy po wakacjach.
Wakacje już niestety za nami. Trzeba wrócić do codziennych obowiązków, ale na szczęście, niektóre z nich są wielką przyjemnością.
Przedszkolaki z Wysocka Małego czekają na cotygodniową wizytę w bibliotece.
 Grupa Słoneczek dopiero zaczyna swoją przygodę z książką, Gwiazdeczki to już nasi stali bywalcy.  Witamy po wakacjach.
  • 461269455_1128877642577686_6480860713545062247_n
  • 461505150_1128877875910996_6337841544512620050_n