Obchody Święta Niepodległości odbyły się również w najmłodszej grupie Słoneczka. Dzieci przygotowywały się do tego święta już od kilku dni- poznawały symbole narodowe, wykonywały biało- czerwone prace plastyczne, poznawały najważniejsze fakty dotyczące naszego kraju. Obchody zakończyło wspólne, uroczyste odśpiewanie hymnu.

  • 466389070_1072381834682132_6083945870039744808_n
  • 466420468_1072381911348791_1700281700376425517_n