Obchody Święta Niepodległości odbyły się również w najmłodszej grupie Słoneczka. Dzieci przygotowywały się do tego święta już od kilku dni- poznawały symbole narodowe, wykonywały biało- czerwone prace plastyczne, poznawały najważniejsze fakty dotyczące naszego kraju. Obchody zakończyło wspólne, uroczyste odśpiewanie hymnu.



.png)
