W drugim tygodniu ferii nasi przedszkolacy uczestniczyli w treningu piłki siatkowej pod okiem instruktorów LKS Barycz. Instruktorzy wraz z dwójką trenujących już siatkówkę dziewczynek przeprowadzili pełne ruchu i zabawy zajęcia. Zaczynając od rozgrzewki, zabaw z piłką, pokazania jak prawidłowo ją odbijać, po profesjonalne ćwiczenia rozciągające- duża ilość wiedzy i zabawy w jednym. Wszyscy przedszkolacy opuścili salę gimnastyczną z ogromnym uśmiechem na twarzy!

  • 475664706_1130132122240436_6555313561944673283_n
  • 475786477_1130132098907105_8709502494729563340_n
  • 475789023_1130132322240416_3746815358080949722_n
  • 475835714_1130132252240423_681476557098089301_n
  • 475844380_1130132375573744_1205645047362973360_n
  • 476111133_1130132482240400_3961097713252974900_n