W drugim tygodniu ferii nasi przedszkolacy uczestniczyli w treningu piłki siatkowej pod okiem instruktorów LKS Barycz. Instruktorzy wraz z dwójką trenujących już siatkówkę dziewczynek przeprowadzili pełne ruchu i zabawy zajęcia. Zaczynając od rozgrzewki, zabaw z piłką, pokazania jak prawidłowo ją odbijać, po profesjonalne ćwiczenia rozciągające- duża ilość wiedzy i zabawy w jednym. Wszyscy przedszkolacy opuścili salę gimnastyczną z ogromnym uśmiechem na twarzy!



.png)
