14 lutego w naszym przedszkolu obchodziliśmy walentynki - dzień miłości i przyjaźni. Dzieci uczestniczyły w różnych zabawach walentynkowych. Podsumowaniem tego dnia było otwarcie poczty walentynkowej i rozdanie pięknych walentynek, które dzieci przygotowały dla swoich przedszkolnych przyjaciół.



.png)
