18 lutego w Oddziałach Przedszkolnych odbył się Bal Walentynkowy. Już od rana przedszkole wypełniały barwne postacie z bajek, przedstawiciele zawodów i ulubione zwierzaki. Bal dla przedszkolaków to zawsze dzień niezwykły i bardzo wyczekiwany. Tańce, zabawy z balonami, modowy pokaz strojów i pyszny słodki poczęstunek- to wszystko czekało na dzieci tego dnia. Ten wspólnie spędzony na zabawie czas przyniósł naszym najmłodszym mnóstwo uśmiechu i radości.



.png)
