18 lutego w Oddziałach Przedszkolnych odbył się Bal Walentynkowy. Już od rana przedszkole wypełniały barwne postacie z bajek, przedstawiciele zawodów i ulubione zwierzaki. Bal dla przedszkolaków to zawsze dzień niezwykły i bardzo wyczekiwany. Tańce, zabawy z balonami, modowy pokaz strojów i pyszny słodki poczęstunek- to wszystko czekało na dzieci tego dnia. Ten wspólnie spędzony na zabawie czas przyniósł naszym najmłodszym mnóstwo uśmiechu i radości.

  • 480382932_1142729050980743_6146878286874543255_n
  • 480387424_1142728760980772_2870685721666538524_n
  • 480421004_1142729030980745_6502965988078555057_n
  • 480425643_1142729327647382_4457906800422886675_n
  • 480440045_1142729474314034_3074393492175880345_n
  • 480525608_1142729004314081_5601823758825999471_n
  • 480780468_1142729090980739_1141616216093079622_n
  • 480884924_1142728794314102_222330045132474714_n
  • 480908466_1142729217647393_6453219724563437972_n