Przedszkolacy z grupy Słoneczka obchodziły Dzień Niedźwiedzia Polarnego. Dzieci wzbogaciły swoją wiedzę na temat niedźwiedzia polarnego. Poznały jego wygląd, zwyczaje oraz kilka ciekawostek z życia tego bohatera. Słoneczka uczestniczyły w różnych zabawach ruchowych oraz zagrały w „misiową” grę planszową. Na koniec zajęć dzieci wykonały wspólnie pracę plastyczną pt. "Miś polarny”.



.png)
