Nasze przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatralne przygotowane przez Teatr Dwóch. Dzieci były zachwycone kolorowym i pełnym emocji występem, który na długo zostanie w ich pamięci. Dziękujemy Biblioteka Publiczna Gminy Przygodzice im. Gustawa Bojanowskiego za wspaniałą inicjatywę i możliwość udziału w tym magicznym wydarzeniu!



.png)
