Z okazji Dnia Przedszkolaka wszystkim naszym wspaniałym przedszkolakom życzymy uśmiechu od ucha do ucha, radości bez końca, zabawy co niemiara i spełnienia marzeń każdego dnia!
W tym wyjątkowym dniu nasze przedszkolaki wyruszyły w niezwykłą podróż samolotem na Hawaje, gdzie przy dźwiękach radosnej muzyki tańczyły zumbę!
Serdecznie dziękujemy tacie Kacperka za fantastyczne poprowadzenie zajęć – było energicznie, kolorowo i w hawajskim klimacie! Aloha i do zobaczenia.
Relacja z wydarzenia tutaj:
https://www.facebook.com/share/v/1F9gjQoTEy/



.png)
