W grupie „Słoneczka” odbyły się Zimowe Igrzyska. Dzieci z radością brały udział w konkurencjach sportowych i wspólnej zabawie. Uroczystym momentem było przejście z ogniem olimpijskim. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali medale.

  • 616102451_1408880111032301_4807488363038017947_n
  • 616409830_1408880444365601_2542058359237015356_n
  • 616433003_1408880311032281_8388417796969332747_n
  • 616655809_1408880351032277_2607174360995980501_n
  • 617074687_1408880154365630_8692451810631117452_n
  • 617381237_1408808707706108_5520773478412670607_n
  • 617383259_1408880634365582_3403632270002327180_n
  • 617513597_1408880224365623_8491421269848568174_n
  • 618425705_1408880711032241_8441941528307135129_n
  • 619416088_1408880011032311_683748236096007995_n