W grupie „Słoneczka” odbyły się Zimowe Igrzyska. Dzieci z radością brały udział w konkurencjach sportowych i wspólnej zabawie. Uroczystym momentem było przejście z ogniem olimpijskim. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali medale.
Projekt Kuźnia Dostępnych Stron współfinansowany ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji