W minionym tygodniu nastąpiło rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu pt. "Zwierzęta zimową porą". Spośród wszystkich pięknych prac komisja wyłoniła trzy zwycięskie miejsca w kategorii 3-4 latków oraz 5-6 latków nagrodzone miłymi upominkami. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali zaszczytne wyróżnienie i pamiątkowe dyplomy. Wszystkim dzieciom bardzo serdecznie dziękujemy za wkład pracy i zaangażowanie!

  • 619341321_1427582632495382_4405895219315985559_n
  • 627752969_1423180899602222_318699412794046767_n
  • 628323125_1423180966268882_915545176158673777_n
  • 629255264_1423181019602210_3132235193173689921_n