W minionym tygodniu nastąpiło rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu pt. "Zwierzęta zimową porą". Spośród wszystkich pięknych prac komisja wyłoniła trzy zwycięskie miejsca w kategorii 3-4 latków oraz 5-6 latków nagrodzone miłymi upominkami. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali zaszczytne wyróżnienie i pamiątkowe dyplomy. Wszystkim dzieciom bardzo serdecznie dziękujemy za wkład pracy i zaangażowanie!



.png)
