W mroźne popołudnie nasze przedszkole wypełniło się wyjątkowym ciepłem, uśmiechami i wzruszeniem. Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci przygotowały piękne występy, piosenki oraz własnoręcznie wykonane upominki.
Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za obecność, wspólnie spędzony czas i ogrom miłości, którą obdarzacie swoje wnuki każdego dnia.