W piątek nasze przedszkolaki odwiedziła pani Katarzyna Kryszczak - mama Kuby z grupy Gwiazdeczki, która jest lekarzem - neonatologiem. W czasie spotkania dzieci dowiedziały się co to znaczy prowadzić zdrowy styl życia oraz miały okazję zobaczyć narzędzia, których na co dzień używa lekarz. Wszystkie przedszkolaki były bardzo aktywne a spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze!



.png)
