22 kwietnia 6 latki obchodziły w przedszkolu Dzień Ziemi. Dowiedziały się w jaki sposób każdy z nas może dbać o planetę. Dzieci posprzątały teren dookoła szkoły i przedszkola, wykonały prace plastyczna pt."Planeta Ziemia" oraz karty pracy, a także śpiewały piosenki związane z tematyką ochrony przyrody.



.png)
