Dzień Chłopaka to święto obchodzone 30 września przez nastolatków w Polsce, popularne wśród uczniów i studentów. Także w naszej szkole obchodziliśmy święto Dnia Chłopca. Spośród trzech klas gimnazjum wybieraliśmy kandydatów na mistera roku. Chłopcy musieli wykonać różnorodne zadania: cerowanie skarpet, odpowiadanie na pytania z damskiej torebki, zrobienie dwudziestu pompek, itp. Jury wybrało 3 najlepszych śmiałków, którzy musieli odpowiedzieć na trudne i podchwytliwe pytanie finałowe . Z wszystkimi pytaniami i zadaniami najlepiej poradził sobie Maciej Kamzol z klasy III gimnazjum. Główną nagrodą była smaczna czekolada i oczywiście uznanie w oczach koleżanek. Mamy nadzieję, że w naszej szkole nastąpi teraz wysyp gentelmanów. Oprócz zorganizowanego konkursu w każdej klasie dziewczęta obdarowały chłopców symbolicznymi upominkami.