<alt

Dnia 25 lutego 2011r. w Zespole Szkół w Wysocku Małym odbyły się Międzyszkolne zawody na sztucznej ściance wspinaczkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Wysocku Małym . W rywalizacji wzięli udział uczniowie ze Szkół Podstawowych i Gimnazjum z Przygodzic, Chynowy, Dębnicy, Jankowa Przygodzkiego, Czarnegolasu i Wysocka Małego. Celem rywalizacji było uzyskanie jak najlepszego czasu, na który składało się pokonanie wyznaczonej trasy trawersu oraz pokonanie przeszkód umieszczonych na drabinkach gimnastycznych.

Najlepszymi w kategorii Szkół Podstawowych i Gimnazjum zostali : I miejsce - uczniowie z Wysocka Małego , II miejsce - uczniowie z Chynowy, III miejsce - uczniowie z Dębnicy. Zwycięzcy nagrodzeni zostali pucharami i pamiątkowymi dyplomami. W tegorocznych zawodach uhonorowani medalami zostali również uczniowie, którzy uzyskali najlepsze czasy ze wszystkich zawodników uczestniczących w zawodach. Zaliczają się do nich uczniowie ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z Wysocka Małego są to : Patrycja Płomińska, Kamil Kraska, Wiktoria Kapitaniak, Daniel Kucharski, Marta Nowak, Paweł Mieszała. Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy i dziękujemy za przybycie. Zapraszamy za rok.