W piątek 17 września odbyły się demokratyczne wybory zarządu Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważny wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. Wybory poprzedzone zostały kampanią propagandową, w trakcie której chętni kandydaci mieli okazję przedstawić swoją wizję działania i współpracy na forum szkoły.

Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą wszystko stało się jasne. Przewodnicącą SU została Natalia Więcław, zastępcą Sebastian Chaliński, skarbnikiem Bartosz Górski, sekretarzami Żaneta Brucheiser i Katarzyna Kupaj. Opiekunem SU wybrana została po raz kolejny pani Ewa Pilarska. Gatulujemy swieżo upieczonemu zarządowi i życzymy wielu sukcesów i satysfakcji w wykonywaniu tak odpowiedzialnych zadań.