alt

W piątek 18 marca uczniowie klasy VI gościli w ramach Drzwi Otwartych swoich rówieśników ze Szkoły Podstawowej w Wysocku Wielkim. Młodzi koledzy wraz z wychowawczynią zapoznali się z ofertę edukacyjną, sportową, kulturalną i pozalekcyjną naszego gimnazjum. W trakcie wspólnej zabawy i nauki mieli także okazję poznać siebie wzajemnie. Obejrzeli prezentację multimedialną o naszej szkole, brali udział w zajęciach sportowych na ściance wspinaczkowej, sprawdzili, jak można się uczyć z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, uczestniczyli w prostych doświadczeniach i konkursach, ugruntowali swoją wiedzę z języka angielskiego, a na zakończenie wspólnie "spałaszowali" smaczne drożdżówki. Mamy nadzieję, że nasza szkoła przypadła im do gustu i w przyszłym roku spotkamy się we wspólnej klasie I gimnazjum.